Vysoká škola finanční a správní

výuka a konzultace

Výuka

Letní semestr 7. 2. – 29. 4. 2022

  • Právo ve financích a finančních službách
  • Moderní bankovncictví
  • Bankovní právo

Konzultační hodiny

Středisko KV: vždy v sudé čtvrtky pouze na základě dohody studenta se mnou přes univerzitní mail, a to min. dva dny dopředu z důvodu plánování doby příjezdu, příp. po výuce.

Středisko Praha: úterý od 09.00 hod. do 10:00 ve Vltavské (místnost pro pedagogy ve II. patře). liché čtvrtky od 09.00 hod. do 10:00 hod. v Estonské (č. dv. 102)

Pokud by probíhaly konzultace přes Teams, lze kdykoliv po dohodě přes uvedneý mail.

 

Pokyny pro studenty

Podklady pro studium a pokyny pro studenty jsou zveřejňovány v rámci interního informačního systému univerzity.

O univerzitě

Vysoká škola finanční a správní (VŠFS) je soukromá, vysoce-specializovaná univerzita s celou řadou akreditovaných programů zaměřených zejména na finance, podnikový management, marketing, práva státní správy, kriminalistiku a bezpečnostně právní studia.

VŠFS nabízí kompletní univerzitní vzdělání (bakalář, magistr, PhD studium) v Praze, Česká republika.

Historie univerzity se datuje s rokem 1999, kdy bylo možné v České republice zahájit vzdělávání v rámci soukromých vysokých škol. Univerzita disponuje vlastním campusem s možností ubytování v atraktivní lokalitě Prahy kousek od historického centra Prahy.

Univerzita spolupracuje s celou řadou prestižních tuzemských insntitucí a firem, pořádá mezinárodní konference a její studenti se zúčastňují domácích a mezinárodních aktivit.

https://www.vsfs.cz/

Přesunout se na začátek